Cometic Gaskets

Cometic tihendeid kasutatakse maailmakuulsates võistlussarjades nagu näiteks: NHRA, NASCAR, NASCAR Busch series, AMA, ARCA, IHRA, IRL jne. Oleme kasutanud Cometic tihendeid juba aastaid ning me ei ole kordagi pidanud nende kvaliteedis pettuma.

Meilt on võimalik tellida Cometic tihendeid väga erinevatele mootoritele ja kasutusaladele, kaasa arvatud euroopa ja jaapani autodele (sealhulgas ka “tänava autodele”) ja loomulikult väga erinevatele mootorispordi aladele nagu näiteks: ATV`le, Drag Race võistlusautodele, ringraja autodele, Harley-Davidson® mootorratastele, Off-Road masinatele, Snowmobile saanidele jne.

Cometic on orienteeritud enim mootorispordile, tootes kõrgklassi võistlusmootoritele kõrgkvaliteetseid tihendeid. Et olla konkurentidest pidevalt samm, kui mitte kaks ees, toodab Cometic tihendeid väga erinevatest materjalidest, katsetades/testides ja arendades neid pidevalt.Uusimad tehnoloogiad kannavad nimetusi – MLS (Multi-Layer Steel) ja Armid Fiber tihendid. Tegemist on high performance tihenditega, mis on leidnud väga laialdast kasutust erinevates mootorispordi alades, kus on tegemist kõrgforseeritud mootoritega. MLS tihendid on eriti kasutust leidnud ülelaadimisega mootorites, olles eriti vastupidavad väga kõrgetele rõhkudele ja temperatuuridele.

Ükski teine tihend ei pea vastu sellistes tingimustes nagu seda teeb Cometic.

17. aastaga on Cometic Gasket korporatsioon saavutanud täieliku liidrirolli maailmas mootoritihendite tootmises. Firma alustas oma tööd 1989 aastal, omades 360 ruutmeetrist tootmispinda. Nüüdseks on firma laienenud ja omab 12.000 ruutmeetrist tootmispinda!

Cometic toodab ja transpordib üle 5000 eritüübi tihendeid üle maailma!

Mine kindla peale välja ja telli kvaliteetsed tihendid. Odavate tihenditega võid sattuda olukorda, kus pead lekkivaid tihendeid taaskord vahetama.

KÜSI PAKKUMIST

Cometic pakub samuti ka custom tihendeid, vastavalt sinu soovidele. 

Kui sa oled nõudlikum klient või spetsialiseerud mootorite ehitamisele, siis custom seeria sobib sulle valatult.

 

Custom plokikaane tihendi valmistamiseks vajame Teilt järgnevaid andmeid:

  • Lõplik silindri läbimõõt (Finished Engine Bore) 
  • Plokikaane ja mootori ploki tüüp/materjal (Head and block Type) 
  • Plokikaane tihendi lõplik paksus (Compressed Thickness) 

Kui Teil on vaja abi lõpliku surveastme arvutamiseks, siis vajame lisaks:

  • “Deck height” (Deck height on the pistons) 
  • Kolvikäik (Stroke) 
  • Kolvi tüüp (Valve relief’s in CC’s on the pistons) 
  • Soovitud surveaste (Desired C/R) 
  • Põlemiskambri mahtuvus (Combustion Chamber size) 

Custom plokikaane tihendite paksusi on võimalik valida paljude erinevate seast:

.027, .030, .036, .040, .045 või .051 tolli

Kasutame ka oma võistlusauto mootoril ainult Cometic Gaskets tihendeid. See on koht, kus kokku hoida ei saa! Viimane asi, mida võistlustel sooviks on õli lekkiv auto. Pealtnäha väike probleem võib lõpetada võistluse varem kui arvata oskate.Mõned näited Eesti kiirematest drag race autodest, kes sõidavad just meie pakutavate Cometic tihenditega, sest ka nemad teavad mis on parim!

Mine kindla peale välja ja telli kvaliteetsed tihendid.

KÜSI PAKKUMIST